با آینه جادویی آمازون بدون پوشیدن لباس آن را پرو کنید

تاریخ: 96/1016

آینه جادویی آمازون فناوری بازتابنده و نیمه‌پرتوی را شامل می‌شود تا بدون پوشیدن لباس مورد نظر خود بتوانید آن را پرو کنید و در آیینه، خود را با این لباس ببینید.

آیا تاکنون برای شما هم پیش آمده است که موقع خرید لباس برای یک اتفاق مهم مانند عروسی یا شرکت در یک کنفرانس بزرگ تمایل داشته باشید از بیرون خود را مشاهده کنید تا دریابید که هنگام پوشیدن لباس مذکور چطور خواهید بود؟ این آرزوی شما به زودی با اختراع جدید شرکت آمازون محقق می‌شود؟
شرکت آمازون صاحب بزرگ‌ترین فروشگاه آنلاین جهان حق امتیازی را برای ساخت آینه واقعیت مجازی به ثبت رسانده است که به شما امکان می‌دهد با قرار گرفتن در یک موقعیت مجازی، به صورت مجازی لباس مورد نظر خود را به تن کنید و در دنیای واقعی نتیجه نهایی را روی آیینه ببینید.

این حق امتیاز توضیح داده است که آینه جادویی آمازون فناوری بازتابنده و نیمه‌پرتوی را شامل می‌شود و با استفاده از چندین نمایشگر، دوربین و پروژکتور تصاویر تلفیقی را به گونه‌ای منتشر می‌کند که بدون پوشیدن لباس مورد نظر خود بتوانید آن را پرو کنید و در آیینه، خود را با این لباس ببینید.

آینه جادویی با اسکن کردن محیط پیرامون خود کار می‌کند تا یک مدل مجازی را ایجاد کند و سپس چهره و چشمان کاربر را تشخیص می‌دهد تا بفهمد که او به کدام لباس نگاه می‌کند و تصمیم دارد خود را در چه پوششی مشاهده کند.
زمانی که این فرآیند به اتمام رسید، لباس مجازی و صحنه پیرامون از طریق آینه منعکس می‌شوند تا یک نتیجه واقعی تلفیق شده با دنیای مجازی به نمایش درآید.
البته باید توجه داشته باشیم که همه حق امتیازهای ثبت شده به تولید انبوه نمی‌رسند. ولی آمازون سال گذشته شرکتی را با نام Body Lab خریداری کرد. این شرکت نرم‌افزار هوش مصنوعی و سیستم‌های واقعیت مجازی را توسعه می‌دهد و با فناوری‌های خود قادر است مدل‌های سه‌بعدی از بدن انسان ایجاد کند. به همین خاطر پیش‌بینی می‌شود آمازون با این زیرمجموعه جدید خود آینه جادویی را تولید کند.

 

 

منبع: ایتنا